Josef Korolkiewicz akvarell

Josef Korolkiewicz akvarell
Josef Korolkiewicz akvarell
Josef Korolkiewicz akvarell
Josef Korolkiewicz akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOSEF KOROLKIEWICZ (Polen,1902-1988): Rävjakt, signerad J. Korolkiewicz, akvarell, ca 38x50 cm

372541

2016-03-31