Preben Hornung litografi

Preben Hornung litografi
Preben Hornung litografi
Preben Hornung litografi
Preben Hornung litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PREBEN HORNUNG (Danmark, 1919-1989): "Slagt i hallen", signerad och daterad Hornung 62, 1/2, färglitografi, ca 24x15 cm

372542

2016-03-31