Preben Hornung litografi
Valmis
2016-03-31
372542
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
PREBEN HORNUNG (Danmark, 1919-1989): "Slagt i hallen", signerad och daterad Hornung 62, 1/2, färglitografi, ca 24x15 cm