Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEKFAT, KAFFEKOPPAR, TALLRIKAR, mm, 31 dlr, porslin, dekor i underglasyrblått, Kina 1700-tal, stekfatets längd ca 32 cm

Nagg av olika storlekar

372544

2016-03-31