BYrå med stenskiva

 BYrå med stenskiva
 BYrå med stenskiva
 BYrå med stenskiva
 BYrå med stenskiva
 BYrå med stenskiva
 BYrå med stenskiva
 BYrå med stenskiva
 BYrå med stenskiva

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanérad i olika träslag, med dekor i intarsia, mässings- beslag och dekor, höjd 73, 76x41,5 cm

Nyckel saknas, fanéskador

372548

2016-03-31