Hugo Grün

Hugo Grün
Hugo Grün
Hugo Grün
Hugo Grün

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

HUGO GRÜN, halsband, örhängen, 1 par, silver, Danmark, stämplat "HGr Sterling Denmark", längd halsband 37 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

372551

Päivämäärä:

2016-03-31