Hugo Grün
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HUGO GRÜN, halsband, örhängen, 1 par, silver, Danmark, stämplat "HGr Sterling Denmark", längd halsband 37 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
372551
Päivämäärä:
2016-03-31