Byrå samt pigtittare

Byrå samt pigtittare
Byrå samt pigtittare
Byrå samt pigtittare
Byrå samt pigtittare
Byrå samt pigtittare
Byrå samt pigtittare
Byrå samt pigtittare
Byrå samt pigtittare
Byrå samt pigtittare
Byrå samt pigtittare
Byrå samt pigtittare
Byrå samt pigtittare

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, PIGTITTARE, 1800-talets senare del, björk, mått byrå höjd 90, 110x46 cm

Bruksslitage, vissa skador

372563

2016-03-31