Soffgrupp 1930-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFGRUPP, 5 dlr, bestående av: soffa, fåtöljer, 2 st., stolar, 2 st., 1930-tal, bemålat trä samt klädsel i Carl Malmsten textil, krön i form av skuren rosett, mått soffa höjd 90, 240x75 cm
Bruksslitage, släpp, något rangliga
372566
2016-03-31