Soffgrupp 1930-tal

Soffgrupp 1930-tal
Soffgrupp 1930-tal
Soffgrupp 1930-tal
Soffgrupp 1930-tal
Soffgrupp 1930-tal
Soffgrupp 1930-tal
Soffgrupp 1930-tal
Soffgrupp 1930-tal
Soffgrupp 1930-tal
Soffgrupp 1930-tal
Soffgrupp 1930-tal
Soffgrupp 1930-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFGRUPP, 5 dlr, bestående av: soffa, fåtöljer, 2 st., stolar, 2 st., 1930-tal, bemålat trä samt klädsel i Carl Malmsten textil, krön i form av skuren rosett, mått soffa höjd 90, 240x75 cm

Bruksslitage, släpp, något rangliga

372566

2016-03-31