Soffa 1930-tal

Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFA, 1930-tal, svängd modell, textilklädsel, höjd 70, 140x90 cm

Bruksslitage

372567

2016-03-31