Åtvidaberg arkivskåp

Åtvidaberg arkivskåp
Åtvidaberg arkivskåp
Åtvidaberg arkivskåp
Åtvidaberg arkivskåp
Åtvidaberg arkivskåp
Åtvidaberg arkivskåp
Åtvidaberg arkivskåp
Åtvidaberg arkivskåp
Åtvidaberg arkivskåp
Åtvidaberg arkivskåp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKIVSKÅP, 1930-tal, i ek med 15 lådor, mässingsbeslag samt jalusi, tillverkat vid Åtvidabergs snickerifabrik, höjd 190, 48x40 cm

Bruksslitage

372569

2016-03-31