Kommod 1800-tal

Kommod 1800-tal
Kommod 1800-tal
Kommod 1800-tal
Kommod 1800-tal
Kommod 1800-tal
Kommod 1800-tal
Kommod 1800-tal
Kommod 1800-tal
Kommod 1800-tal
Kommod 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOMMOD, 1800-tal, betsad björk, mahogny med svärtade pelare och dörrspegel, höjd ca 85, 4x45 cm

Saknar handfat, sprickor, ytskador

372586

2016-03-31