Perukstockar Kina

Perukstockar Kina
Perukstockar Kina
Perukstockar Kina
Perukstockar Kina
Perukstockar Kina
Perukstockar Kina

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PERUKSTOCKAR, 1 par, Kina, 1800/1900-tal, figural dekor med emaljfärger, höjd ca 28,5 cm

Smärre slitage

372593

2016-04-01