Bordsurnor Kina

Bordsurnor Kina
Bordsurnor Kina
Bordsurnor Kina
Bordsurnor Kina
Bordsurnor Kina
Bordsurnor Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSURNOR, 4 st., varav 1 par med hänklar, porslin, Kina, 1900-tal, floral dekor samt med tecken, höjd ca 43 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

372597

2016-04-01