Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL FÖR SYRSOR samt 5 fat varav 4 på fot 1800-tal, emaljfärger med floral och figural dekor, längd mellan ca 10-27 cm
En skål med kraftigt nagg, slitage
372601
2016-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här