Barskåp England

Barskåp England
Barskåp England
Barskåp England
Barskåp England
Barskåp England
Barskåp England
Barskåp England
Barskåp England

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BARSKÅP, England, 1900-talets andra hälft, idegran, höjd ca 73, 75x45 cm

Saknar ett hyllplan invändigt, bruksslitage

372617

2016-03-31