Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
KROKISTOL, lackad furu, 1900-talets mitt, höjd 72 cm
PROVENIENS: Har stått på Arkitekturhögskolan
Bruksslitage, färgfläckar
372620
2016-03-31