Krokistol

Krokistol
Krokistol
Krokistol
Krokistol
Krokistol
Krokistol

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

KROKISTOL, lackad furu, 1900-talets mitt, höjd 72 cm

PROVENIENS: Har stått på Arkitekturhögskolan

Bruksslitage, färgfläckar

372620

2016-03-31