Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KNOLLS MODERNA MÖBLER, 1900-talets första hälft, etikettmärkta, bestående av: soffa, 2 karmfåtöljer, blå klädsel, soffans längd ca 130 cm
Fläckar, slitage, lagningar
372636
2016-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här