Soffa 2 fåtöljer Knolls moderna möbler

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNOLLS MODERNA MÖBLER, 1900-talets första hälft, etikettmärkta, bestående av: soffa, 2 karmfåtöljer, blå klädsel, soffans längd ca 130 cm

Fläckar, slitage, lagningar

372636

2016-04-02