Byrå med stenskiva rokokostil
2016-04-01
372665
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgyllda beslag, höjd 81, 100x46 cm
Smärre ytskador, nyckel saknas