Skrin

Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, med inredning, 1800-tal, längd 21, höjd 11 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage

372666

2016-04-08