Eldhundar

Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELDHUNDAR, 1 par, 18/1900-tal, smide, längd ca 47 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Bruksslitage

372668

2016-04-08