Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÄNGBORD, 1960-tal, fanérad med teak, märkt Bodafors, Design S. Engström & G. Mystrand, höjd ca 57 54x46 cm

Ytskador, fläckar

372669

2016-04-02