Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, sekretär, modell "Herrgården", Bodafors, 1900-talets mitt, höjd 96 150x39 cm, nyckel finns

Ytslitage

372674

2016-04-02