Karmstolar Ligna

Karmstolar Ligna
Karmstolar Ligna
Karmstolar Ligna
Karmstolar Ligna
Karmstolar Ligna
Karmstolar Ligna
Karmstolar Ligna
Karmstolar Ligna
Karmstolar Ligna
Karmstolar Ligna
Karmstolar Ligna
Karmstolar Ligna

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, 1900-talets början, Ligna, böjträ med svart skinnsits, sitthöjd ca 50 cm

Renoverade, smärre skador

372686

2016-04-01