Arvid Fougstedt

Arvid Fougstedt
Arvid Fougstedt
Arvid Fougstedt
Arvid Fougstedt
Arvid Fougstedt
Arvid Fougstedt

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ARVID FOUGSTEDT (1888-1949): Kiviks marknad, signerad och daterad Arvid Fougstedt 1945, gouache, 52x76 cm

372690

2016-04-02