Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal), rokokodam, olja på duk, ca 46 x 35 cm
Dubblerad, lagad reva
372699
2016-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här