Edvin Ollers

Edvin Ollers
Edvin Ollers
Edvin Ollers
Edvin Ollers

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959): Motiv med hus, signerad och daterad 1945 olja på duk 33x41 cm

372716

2016-04-01