Rudolf Höckner

Rudolf Höckner
Rudolf Höckner
Rudolf Höckner
Rudolf Höckner

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUDOLF HÖCKNER (1864-1942): Stadsmotiv, signerad, olja på pannå, 28x44 cm

372719

2016-04-01