Don Leicht

Don Leicht
Don Leicht
Don Leicht
Don Leicht

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DON LEICHT (född 1946): "Mother´s Day", signerad, dedikerad, betitlad och daterad a tergo "For Francis mon ami (For the Swedish show)-Don Leicht-Gracie Square Hospital Night after Mother´s day 79), blandteknik på metall, 47x47 cm
Proveniens: Anders Torberg Gallery, Lund

372722

2016-04-01