Piedestal empirestil

Piedestal empirestil
Piedestal empirestil
Piedestal empirestil
Piedestal empirestil
Piedestal empirestil
Piedestal empirestil
Piedestal empirestil
Piedestal empirestil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets mitt, empirestil, förgylld stomme, skivor av sten, höjd 84, 26x 26 cm

Bruksslitage, smärre färgbortfall

372727

2016-04-01