Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PIEDESTAL, 1900-talets mitt, empirestil, förgylld stomme, skivor av sten, höjd 84, 26x 26 cm
Bruksslitage, smärre färgbortfall
372727
2016-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här