Karmstol Bruno Mathsson

Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, karmstol, "Eva", Firma Karl Mathsson Värnamo, stämplad 1976, klädsel i sadelgjord

Fläckar, slitage

372729

2016-04-01