Cedergren olja

Cedergren olja
Cedergren olja
Cedergren olja
Cedergren olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CEDERGREN (1800-tal), Hamnmotiv, signerad, olja på papp-pannå, ca 19x27 cm

Smärre färgbortfall vid ramens kortsida

372732

2016-04-01