Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CEDERGREN (1800-tal), Hamnmotiv, signerad, olja på papp-pannå, ca 19x27 cm
Smärre färgbortfall vid ramens kortsida
372732
2016-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här