Brita Nordenberg oljemålning

Brita Nordenberg oljemålning
Brita Nordenberg oljemålning
Brita Nordenberg oljemålning
Brita Nordenberg oljemålning
Brita Nordenberg oljemålning
Brita Nordenberg oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRITA NORDENBERG (född 1943): "Morgonsol II Est do Rio",signerad Brita Nordenberg, olja på duk, ca 19,5x24 cm

372742

2016-04-01