Theo Tobiasse färglitografi

Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): "Bucolique à la théirè", signerad Theo Tobiasse, 61/310, färglitografi, bladstorlek 91x60 cm, oramad

372743

2016-04-02