Emerik Stenberg Allmogeinteriör

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EMERIK STENBERG (1873-1927): Porträtt av Prof. Edvard Alvin, signerad och daterad 1919 E. Stenberg, olja på duk, 65x49 cm

372752

2016-04-06