Albert Johansson, Den gåtfulla drömmen I

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Den gåtfulla drömmen I, signerad Albert Johansson samt daterad på baksidan 1981, limfärg på pannå, 117 x 87 cm.

372764

2016-04-01