Stickert

Stickert
Stickert
Stickert
Stickert
Stickert
Stickert
Stickert
Stickert
Stickert
Stickert

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STICKERT, tysk, för sjöofficer, 1920-tal, föste i mässing, dekorerad med ankare, kavel i konstmaterial, balja i förgylld mässing, längd 35 cm

smärre slitage

372769

2016-04-28