Gösta Gierow

Gösta Gierow
Gösta Gierow
Gösta Gierow
Gösta Gierow
Gösta Gierow
Gösta Gierow

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖRSTA GIEROW (född 1931): Stadsmotiv, signerad Gierow samt daterad 62, etsning, 65x50 cm

Något gulnad

372774

2016-04-01