Sven Inge de Monér

Sven Inge de Monér
Sven Inge de Monér
Sven Inge de Monér
Sven Inge de Monér
Sven Inge de Monér
Sven Inge de Monér

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN INGE DE MONÉR (1935-2008), Mona Lisa, signerad i trycket samt daterad 1985, fluorescerande motiv på plastfilm, 30x21 cm

372784

2016-04-01