Mansporträtt glasmålningar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, glasmålningar, 1800-talets första hälft, mansporträtt, RAMAR, 2 st, rokokotyp, träskurna med pastellage, porträtten ca 9 x 12 cm
PROVENIENS: Har tillhört en veterinär i Duvved 1800-tal
Omarbetade, skador
372785
2016-04-01