Sven Gillgren oljemålning

Sven Gillgren oljemålning
Sven Gillgren oljemålning
Sven Gillgren oljemålning
Sven Gillgren oljemålning
Sven Gillgren oljemålning
Sven Gillgren oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN GILLGREN (1889-1966), konfirmation, signerad Sven Gillgren, olja på duk, 107 x 126 cm

372787

2016-04-01