Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVLAMPA, 1950/60-tal, trebent, teak, med textilskärm, höjd ca 102, skärmens diameter 24 cm
Smärre slitage
372800
2016-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här