Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1950/60-tal, trebent, teak, med textilskärm, höjd ca 102, skärmens diameter 24 cm

Smärre slitage

372800

2016-04-02