Oljemålning Auguste von Hier

Oljemålning Auguste von Hier
Oljemålning Auguste von Hier
Oljemålning Auguste von Hier
Oljemålning Auguste von Hier
Oljemålning Auguste von Hier
Oljemålning Auguste von Hier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUGUSTE VAN HIER (1800/1900-tal), kustbild med båtar och musselfiskare, signerad A. von Heir, olja på duk, ca 43 x 53 cm

Krackelyrer

372806

2016-04-01