Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AUGUSTE VAN HIER (1800/1900-tal), kustbild med båtar och musselfiskare, signerad A. von Heir, olja på duk, ca 43 x 53 cm
Krackelyrer
372806
2016-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här