Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets början, barockstil, för 5 ljus, olikslipade prismor på mässingsstomme, höjd 70, diameter 45 cm, elektrifierad
Bruksslitage, lösa prismor medföljer
372807
2016-04-01