Ljuskrona barockstil

Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets början, barockstil, för 5 ljus, olikslipade prismor på mässingsstomme, höjd 70, diameter 45 cm, elektrifierad

Bruksslitage, lösa prismor medföljer

372807

2016-04-01