Glassform och formar tenn
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
GLASSFORM, MARSIPANFORMAR, 3 st, tenn, omkring 1900, i form av pumpa och frukter, höjd 7-14 cm
PROVENIENS: Har tillhört Algot "Goli" Jahnsson, konditorimästare på anrika konditori Montelones i Skövde
Kuntoraportti
Skador
372814
Päivämäärä:
2016-04-01