Glassform och formar tenn

Glassform och formar tenn
Glassform och formar tenn
Glassform och formar tenn
Glassform och formar tenn
Glassform och formar tenn
Glassform och formar tenn

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

GLASSFORM, MARSIPANFORMAR, 3 st, tenn, omkring 1900, i form av pumpa och frukter, höjd 7-14 cm

PROVENIENS: Har tillhört Algot "Goli" Jahnsson, konditorimästare på anrika konditori Montelones i Skövde

Kuntoraportti

Skador

372814

Päivämäärä:

2016-04-01