Stålsmycken kedja guld

Stålsmycken kedja guld
Stålsmycken kedja guld

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÄNGE, i form av ett kors, med onyx och stål, BROSCH, stål, 1800-tal, KEDJA, 18 k vitguld, venetiansk, vikt ca 3,9 g

Smärre skador, delar saknas

372821

2016-04-01