Ram 1800-tal Paris
2016-04-01
372823
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAM, 1800-talets slut, brons, parisarbete, märkt Montecot Jne Paris, dekor med vinstockar mot husfasad, förgylld och svärtad, löstagbar passpartout, höjd 25 x 16 cm