Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Porträtt, signerad Stig Claesson, 75/75, färglitografi, ca 58x44 cm

Passepartout vågig

372830

2016-04-01