Takarmatur art deco

Takarmatur art deco
Takarmatur art deco
Takarmatur art deco
Takarmatur art deco

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAKARMATUR, 1930-tal, art deco, delvis grönpatinerad brons, frostad glasskiva, höjd 95, diameter 64 cm

Bruksslitage och repor

372850

2016-04-01