Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MADELEINE PYK (född 1934), "I ateljén", signerad M Pyk, EA, färglitografi, ca 32 x 26 cm

372855

2016-04-01